Carbo İzolasyon Enjeksiyon Firmamız kurulumunda iki genç girişimci ortaklığında İstanbul merkezli olarak sektörde yerini almıştır. Su yalıtımı, güçlendirme ve zemin iyileştirme çalışmalarında kullanılan Enjeksiyon Uygulama Tekniklerini ALMANYA’da eğitimlere katılarak alanında uzmanlaşmıştır. Kurulumdaki ilk prensibimiz doğru keşif, uzman kadro, kaliteli malzeme olup müşterilerimize farkı hissettirmektir.

Enjeksiyon Uygulaması Pahalı Bir Uygulama mı? Yapılacak uygulama sorunlu bölgeye ve uygulama tekniğine göre değişir. Kesinlikle kilogram şu kadar ile başlayan konuşmalar uygulama yaptıran kişilerin mağduriyeti ile son bulmuştur.

Enjeksiyon yaptırmak mı, sorunu çözmek mi? Enjeksiyon yaptırmak deneyimli kurumsal firmaların talepleri olup kg olarak uygulama fiyatı talep edilir. Lokal veya kısmi sorunlu bölgelerde çözüme odaklı enjeksiyon uygulaması talep edilirse risk uygulama yapan firmanın sorumluluğudur.

Resim Belge Sertifika Personel

Kurulumdan bu yana yapmış olduğumuz gerek proje bazlı çalışmalar, gerekse ufak diye tabir ettiğimiz bireysel müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri referanslarımıza katmak gururumuzdur.

Referanslarımıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

img

Carbo İzolasyon Enjeksiyon Firmamız kurulumunda iki genç girişimci ortaklığında İstanbul merkezli olarak sektörde yerini almıştır. Su yalıtımı, güçlendirme ve zemin iyileştirme çalışmalarında kullanılan Enjeksiyon Uygulama Tekniklerini ALMANYA’da eğitimlere katılarak alanında uzmanlaşmıştır.
Devamını Oku

Call Now Button